Moje služby

Chcete-li si udělat jasno v souvislostech kolem vaší váhy, metabolismu, jídla a způsobů, jak vztah k jídlu i vlastnímu tělu „narovnat“, zvu vás k osobnímu setkání, kde tato vaše témata můžeme otevřít a hledat spolu řešení.

Co nabízím

Jídlo. Každodennost či naše celoživotní láska nebo dokonce vášeň? Obrovská výzva a pro někoho snad i nepřítel? Mnoho z nás provází dlouholeté trápení kolem jídla, diet, přibírání nebo naopak neschopnosti nabranou váhu „shodit“. Touha po těle, které nemáme a které bychom si přáli mít. Představa, že když budu méně jíst a více cvičit, přinutím své tělo k hubnutí. Omezování se v jídle a diety následované obdobími „bez kontroly“, kdy sním všechno, na co přijdu a pak si to vyčítám. Večerní vyjídání ledničky po náročném dni. A mnoho a mnoho dalších problémů kolem jídla, našeho těla a našeho zdraví. Máme-li dlouhodobě a konstantně část naší pozornosti upřenou tímhle směrem, jsme chycení v pasti, z níž je těžké uniknout.

Chcete-li si udělat jasno v souvislostech kolem vaší váhy, metabolismu, jídla a způsobů, jak vztah k jídlu i vlastnímu tělu „narovnat“, zvu vás k osobnímu setkání, kde tato vaše témata můžeme otevřít a hledat spolu řešení.

Jídlo & tělo & duše​

Pomáhám všem zaseknutým v začarovaném kruhu motivace-frustrace. Vám, kdo cítíte, že opakované diety, striktní stravovací režimy a jiné výdobytky moderního výživového vesmíru, vám nepřináší požadované výsledky a chcete se vydat cestou svobodného vztahu k jídlu a k vlastnímu tělu.

Emoce & jídlo

Konzultace pro vás, kdo trpíte přejídáním, nočním jedením, záchvatovitým jedením, i vám, kdo jste ztratili chuť k jídlu a v záplavě všech (ne)dostupných informací jste zmateni a už nevíte, co máte jíst, aby to pro vás bylo dobře.

Dietetika dle TČM

Sestavím vám individuální stravovací plán dle principů dietetiky, vycházející z tradiční čínské medicíny. Podle konstitučního typu, jídelníček zacílený na podporu vašeho metabolismu a zdravotního stavu při chronických a civilizačních onemocněních.

Energie & vitalita

Ztratili jste chuť k jídlu i do života? Často se cítíte být jako pod dekou, hodně spíte či naopak nemůžete dobře spát a jste unaveni? Už nemáte sílu na sport či práci? Možná, že vaše potíže mají původ i jinde, než v nedostatku dobrého jídla.

Nový impuls

Pro vás, kdo potřebujete vyvětrat stará a toxická přesvědčení o jídle, potřebujete zrenovovat váš jídelníček a najít nový, přirozený způsob stravování bez hladovění a potlačování chutí. Potřebujete-li si srovnat informace a začít od podlahy. Dám vám nový impuls a provedu vás úskalími na vaší nové cestě.